Był on puszczany na tvp1 w godzinach rannych gdzieś w latach 2005-2007.
Jest zagraniczny,opowiada o pewnym chłopcu,który jest Cyganem/Żydem/Mormonem/członkiem rodziny cyrkowej lub kimś innym w tym stylu. Mieszkał z podobnymi mu ludźmi w namiotach/przyczepach i chyba często się przeprowadzał. Towarzyszył mu pewien pies,który też był głównym bohaterem i pełnił ważną rolę w fabule.
Wie ktoś,co to może być za serial?
Był taki familijny,dla młodzieży i na bank nie jest to Carnivale.