Teoretycznie robić tego nie może, ale w praktyce jest chyba inaczej. Teleturnieje przerywane są w połowie( np Familiada) by nadać parę reklam produktów pod przykrywką informacji o sponsorach- "Sponsorem jest firma X produkująca batoniki Y". Wielu osobom to nie przeszkadza. A Wam? Czy to już jest waszym zdaniem reklama?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Paulos84

Teleturniejów nie oglądam, więc na ten temat się nie wypowiem. Ale wkurza mnie co innego: reklamy "sponsorów" przed sportem i prognozą pogody w Wiadomościach. To jest program informacyjny w telewizji publicznej i nie ma prawa tam być żadnych sponsorów!!! Co ten sponsor tam sponsoruje, przepraszam bardzo? Rysunek słoneczka na mapie?

Paulos84

W TVP jest to rozwiązane trochę inaczej - program (jeśli nalezy o gatunków tych dłuższych) jest dzielony na kilka części, które są emitowane jedna za drugą, w między częściami mamy reklamy :)