Macie pomysł,żeby połączyć wszystkie sezony?,Jak sam Ryan Murphy wspominał,że wszystkie światy z sezonów będą tworzyć jeden i w kolejnych sezonach będziemy to co raz bardziej widzieć.Macie jakieś pomysły ? Jak nie to może zauważyliscie jakieś powiązania,których ja nie dostrzegłam,jak do tej pory zauważyłam te : 1.Połącznie Asylum z Freak Show kiedy Pepper trafia do psychiatryka 2.W Hotelu pojawia się deweloperka z 1 sezonu gdzie oprowadza Willa Draka po hotelu i mówi,że miała zły dzień bo musiała uspić psa którego dostała w nieszczęsnych okolicznościach,a w 1 sezonie tylko pies został z rodziny Harmonów,którego ona przygarneła. 3.W Hotelu gdy jest pokazana Sally za życia jest rok 1994 ,wtedy kiedy i żył Tate z 1 sezonu. 4.Powraca Queenie równiez jako wiedzma jak w 3 sezonie. 5.Billy w Hotelu przeprowadza program o duchach jako medium,gdzie już medium była w 1 sezonie. 6.Billy w 1 sezonie opowiada o klątwie Roanoke o której jest 6 sezon. 7.W finale 6 sezonu pojawia sie Lana Winters z 2 sezonu. 8 Hrabina (Lady Gaga) jedzie dokonać aborcji w Murder House.A i chciałam jeszcze dodać ,że wszyscy bohaterzy którzy powracaja ,to tylko w tym samych latach są połaczenia pomiędzy sezonami,na tą chwilę nie przypominam sobie nawiązań ,ale może coś jeszcze mi się przypomni, licze na wasze pomysły !!! :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
ImDeadNotStupid

zbyt pogmatwane to.

Cormia

Niby,ale tak ,ale jak ten serial i te łączenia sezonów w sumie,trzeba być naprawdę na bieżąco i uważnie ,żeby zauwazyc jakies tam szczegoly ;)

użytkownik usunięty
ImDeadNotStupid

Tutaj jest dosyć dobrze rozkminiony ten serial
https://i1.wp.com/bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2016/09/History-of-AH S.jpg

Oo dzięki wielkie =D,większość faktów jest mi znana,ale i tak fajna rozpiska ;)