Czy ktoś wie, jak można dodać program? widzę jedynie funkcję dodawania filmu/serialu :(
Znaczy chodzi o programy talk show ? To redakcja dodaje
Jeszcze nie można - na razie tylko redakcja. W menu działu też jeszcze nie ma. Prace pewnie jeszcze trwają i znając FW mogą potrwać jeszcze kilka lat.
rozumiem, dziwne, zwlaszcza ze w bazie programy juz sa...
Na czymś muszą testować. Akurat to, że najpierw trochę sami dodali, nie wydaje mi się dziwne. Tu jest ich oficjalne powiadomienie na ten temat: http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/575112-Programy+telewizyjne+w+bazie+Film webu