cześć,proszę o jakieś mega dobre seriale bądź mini seriale narazie obejrzałem te:
-The following (7/10)
-True Detective (10/10)
-Stranger Things (10/10)
-22.11.63 (9/10)
Może być jakiś motyw lat 70-80 :P
detektyw sezon 2 jest o wiele słabszy niz 1, całkowicie co innego, nie polecam. Zagubieni są spoko. Może Sherlock?
http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992
http://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252
Też się nad nim zastanawiam...Ma sporo ciekawych recenzji, dochodzi dobra obsada...myślę że warto zobaczyć chociaż pilot serialu.
Podobno bardzo bardzo powoli się rozkręca i można się zanudzić :/
Chyba skuszę się jednak nad Mr.Robot albo Sherlock
Oglądałam jak wchodził i to była tortura, bo tak wciąga, że nie mogłam wytrzymać tydzień do następnego odcinka.
Większośc brytyjskich miniserii kryminalnych jest świetna:
What Remains (2013)
Żądza krwi (2002)
Unforgotten (2015)
Southcliffe (2013)
Endeavour (2013)
Jekyll (2007)
Prey (2014)
Code of a Killer (2015)
http://www.filmweb.pl/serial/Zaginiona-2015-720933
http://www.filmweb.pl/serial/Trzy+razy+Manon-2014-738327