Który serial od nich warto obejrzeć??? Do tej pory obejrzałem: Hannah Montana Czarodzieje z Waverly Place Nie ma to jak hotel Nie ma to jak statek
Świat Raven zawsze uważałam za najlepszy :)
"Para królów" .
Powodzenia Charlie, Para Królów, Crash i Berstein. Na upartego Jessie i ten rockowy.
"Ja w kapeli" ;) .
Tak, zapomniałem jak się nazywa :D
;)
Dobry serial Disneya to coś takiego istnieje?
Tak , "Para królów" ^^ :D
Nie znam
Jest czego żałować :P
Niestety nie ;)