Który serial od nich warto obejrzeć???

Do tej pory obejrzałem:
Hannah Montana
Czarodzieje z Waverly Place
Nie ma to jak hotel
Nie ma to jak statek

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
TomaszWatch

Świat Raven zawsze uważałam za najlepszy :)

TomaszWatch

"Para królów" .

TomaszWatch

Powodzenia Charlie, Para Królów, Crash i Berstein. Na upartego Jessie i ten rockowy.

LordVader345

"Ja w kapeli" ;) .

Vachell

Tak, zapomniałem jak się nazywa :D

TomaszWatch

Dobry serial Disneya to coś takiego istnieje?

raiden19

Tak , "Para królów" ^^
:D

Vachell

Nie znam

raiden19

Jest czego żałować :P

raiden19

Niestety nie ;)