Ktoś może polecić coś obok:
http://www.filmweb.pl/serial/Will+i+Grace-1998-91538
http://www.filmweb.pl/Przyjaciele
http://www.filmweb.pl/serial/Teoria+wielkiego+podrywu-2007-402989
http://www.filmweb.pl/serial/Dw%C3%B3ch+i+p%C3%B3%C5%82-2003-126122
http://www.filmweb.pl/serial/R%C3%B3%C5%BCowe+lata+70.-1998-94892
http://www.filmweb.pl/serial/Hotel+Zacisze-1975-93096 (nie w tym stylu co szukasz, ale humor na najwyższym poziomie)
Znane, ale bardzo dobre, do dwóch ostatnich często wracam, polecam ;) Will i Grace nie oglądałam (dzięki Tobie pierwsze słyszę i może obejrzę), ale Przyjaciół znam na pamięć każdy odcinek.
oprócz tego całkiem przyjemnie oglądało się http://www.filmweb.pl/Diabli.Nadali
wszystko leciało na Comedy Central (oprócz Hotelu Zacisze...chyba) więc możliwe, że znasz. Tak czy inaczej mi ciężko znaleźć coś co dorównywałoby humorem któremuś z powyższych.