Niedługo w telewizji zacznie się sezon ogórkowy. Będzie można zobaczyć powtórki z całego roku. Ale czasami, aby zapchać czas antenowy tv wraca do starych filmów i seriali. Czy macie jakieś życzenia w związku z tym. Ja np. chętnie obejrzałbym "Kroniki młodego Indiany Jonesa" wiem, że puszczali je w wakacje 2003, a potem 2004, ale to już przecież 3 lata temu, a pamięć u mnie już nie taka co kiedyś...
Ja bym chciała zobaczyć wreszcie wszystkie odcinki "Klanu" i może jeszcze "M ja miłość". Myślę, że koniecznie trzeba to powtórzyć.
Spryciula! Żeby zobaczyć wszystkie odcinki "Klanu" i "M jak miłość", potrzeba by było jakieś 7 miesięcy wakacji.
To już jest przesada! Co za dziewczyna! Nie dość, że nagrywa każdy odcinek "Mody na sukces" na DVD, to jeszcze chce powtórek w wakacje.