Niedługo w telewizji zacznie się sezon ogórkowy. Będzie można zobaczyć powtórki z całego roku. Ale czasami, aby zapchać czas antenowy tv wraca do starych filmów i seriali. Czy macie jakieś życzenia w związku z tym. Ja np. chętnie obejrzałbym "Kroniki młodego Indiany Jonesa" wiem, że puszczali je w wakacje 2003, a potem 2004, ale to już przecież 3 lata temu, a pamięć u mnie już nie taka co kiedyś...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
użytkownik usunięty
ProF_A_N_

Ja bym chciała zobaczyć wreszcie wszystkie odcinki "Klanu" i może jeszcze "M ja miłość". Myślę, że koniecznie trzeba to powtórzyć.

Spryciula! Żeby zobaczyć wszystkie odcinki "Klanu" i "M jak miłość", potrzeba by było jakieś 7 miesięcy wakacji.

ProF_A_N_

Byłoby cudownie gdyby puścili "Felicity" wszystkie cztery serie! Ehhh...

ProF_A_N_

Taaa... to może Moda na sukces?:D

CiasteczkOwy_Potwor

To już jest przesada! Co za dziewczyna! Nie dość, że nagrywa każdy odcinek "Mody na sukces" na DVD, to jeszcze chce powtórek w wakacje.

ProF_A_N_

Mody na sukces NIGDY za moło !! A jak :D

CiasteczkOwy_Potwor

Tjaa.. "moło" :D * mało oczywiście miało być [dla tych mniej kumatych ]