Pamiętacie program "Macie co chcecie" z Janem Kobuszewskim ? Był nadawany na Polsacie w latach 1997-2002.

Pamiętam, jak opowiadał różne kawały i np. kończył jakąś śmieszną puentą "Zaraz, zaraz, łachmyty... dlaczego podaliście mój numer telefonu ?"

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa