Bardzo mnie zastanawia
Który serial według Was jest najlepszy i dlaczego to "Gra o Tron"?
Nie lubie Gry O Tron. Zaczełam oglądac pierwszy sezon i jakoś mnie nie wciągnął. Moim zdaniem najlepszy to The Walking Dead.
TWD było naprawdę dobre. Ale tylko pierwsze trzy sezony. Potem słabizna totalna. Oglądam teraz bo oglądam.
Zgadzam się że TWD już nie trzyma takiego poziomu jak na początku ale i tak jest dużo lepszy od Gry O Tron
GoT nie oglądałem i nie zamierzam. Jak dla mnie to serial typu "moda na sukces" xD
TWD widziałem pierwszy sezon i nawet niezły, no ale nie przepadam za zombiakami. Nie rozumiem fenomenu.
Najlepszy serial? Daredevil i Westworld.