Bardzo mnie zastanawia



Który serial według Was jest najlepszy i dlaczego to "Gra o Tron"?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
użytkownik usunięty
Gasza1910

Trudno wybrać najlepszy.

Gasza1910

Nie lubie Gry O Tron. Zaczełam oglądac pierwszy sezon i jakoś mnie nie wciągnął. Moim zdaniem najlepszy to The Walking Dead.

diavolo0801

TWD było naprawdę dobre. Ale tylko pierwsze trzy sezony. Potem słabizna totalna. Oglądam teraz bo oglądam.

Gasza1910

Zgadzam się że TWD już nie trzyma takiego poziomu jak na początku ale i tak jest dużo lepszy od Gry O Tron

użytkownik usunięty
Gasza1910

GoT nie oglądałem i nie zamierzam. Jak dla mnie to serial typu "moda na sukces" xD
TWD widziałem pierwszy sezon i nawet niezły, no ale nie przepadam za zombiakami. Nie rozumiem fenomenu.

Najlepszy serial? Daredevil i Westworld.

Daredevil naprawdę super. Westworld czeka w kolejce :)

Gasza1910

Doctor Who!!!!

Gasza1910

Nie ma czegoś takiego jak " najlepszy serial " :|

Gasza1910

Sherlock a potem dluugo nic i twd