Rozumiem to że Magda M. spadła z pierwszego na dwudzieste bo czwarta seria to dno. Ale nie rozumiem czemu w pierwszej dziesiątce są tylko stare, bezsensowne seriale :O... Jak w ogóle można oglądać film/serial który powstał przed rokiem 1988... Przecież to same kiczowate seriale!!!

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Goku

Nie każdy urodził się po 1988 roku...

Goku

albo to jest durna prowokacja- albo nie wiesz,że używa się argumentów jak się o czyms wypowiadaw takie sposób.