Rozumiem to że Magda M. spadła z pierwszego na dwudzieste bo czwarta seria to dno. Ale nie rozumiem czemu w pierwszej dziesiątce są tylko stare, bezsensowne seriale :O... Jak w ogóle można oglądać film/serial który powstał przed rokiem 1988... Przecież to same kiczowate seriale!!!