Bardzo podoba mi sie serial Miodowe Lata. Można sie nieżle przy nim uśmiać. Fajnie że Polsat we wakacje emituje powtórki ale szkoda że nie kręci nowych odcinków:( a wy jak myślicie?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
kacperle

też lubię ten serial, dalszych odcinków nie kręcą chyba dlatego że "dwójka"
była niewypałem,ale czekam, czekam aż się do tego zabiorą.

Dante_22

Dante, oni się do tego nie zabiorą więc sobie możesz co najwyżej na oklaski poczekać

kacperle

No serial jest fajny, choć mnie osobiście żadko kiedy śmieszy.. ale pooba mi się całokształt,więc go oglądam. (: