Bardzo podoba mi sie serial Miodowe Lata. Można sie nieżle przy nim uśmiać. Fajnie że Polsat we wakacje emituje powtórki ale szkoda że nie kręci nowych odcinków:( a wy jak myślicie?
też lubię ten serial, dalszych odcinków nie kręcą chyba dlatego że "dwójka"
była niewypałem,ale czekam, czekam aż się do tego zabiorą.