Witam. Szukam rosyjskiej piosenki z serialu pitbull z odinka 13, gdy despero przekracza granicę, wie ktoś co to za muzyka ? Moment w którym się zaczyna 21:40. Link do odcinka http://vod.tvp.pl/49306/odc13
Znalazłem już sam, gdyby ktoś chciał jej tytuł to Ашот Филипп–Театральная звезда