W niedzielę o 14:50 na Polsacie "Napoleon Wybuchowiec". Polecam wszystkim.
Odwołuje temat. Nie odpisywać!
A co tu odpisywać? Tylko informuję. Czy zadałem jakieś pytanie? I ty twierdzisz, że nie jesteś głupi. Jesteś.
Tak?
Beznadziejny jest ten film. Pzdr.
:*