W niedzielę o 14:50 na Polsacie "Napoleon Wybuchowiec". Polecam wszystkim.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Beznickowy

Odwołuje temat. Nie odpisywać!

KAWOwir

A co tu odpisywać? Tylko informuję. Czy zadałem jakieś pytanie? I ty twierdzisz, że nie jesteś głupi. Jesteś.

Beznickowy

Tak?

Beznickowy

Beznadziejny jest ten film.
Pzdr.