Z dzisiejszej ramowki co warto obejrzec:

Ring
Armia wilkow
Rumble fish
Femme fatale

Kurcze wszystkie fajne.


Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Pucin

No, jeśli "Dog Soldiers" jest fajny, to "Akademia Pana Kleksa" jest arcydziełem sztuki filmowej.

Deix_z_gwiazdkom

Ja będę oglądał "Rumble Fish".

Albertino

Ja pewnie tez Rumble Fish - chociaz widzialem to z 5 razy.

Motorcycle_Boy

ja polecam "osaczonego", warto. chociaz ja tego nie bede ogladal bo już kiedyś widziałem.
ale obejrzę chyba "rumble fish"

użytkownik usunięty
Camil

Ja "Femme fatale", bo kiedyś już oglądałem i bardzo mi się podobał, jak zresztą wszystko, pod czym podpisuje się Brian De Palma.