Hej polećcie mi jakiś serial najlepiej który zaczął się teraz . Napiszę co oglądam może z któryś z waszych propozycji będzie w moim guście :) Chirurdzy , Quantico ,The roylas ,Younger , Jane the virgin :) już te mi seriale zostały . Pokojówek już nie będzie . N gre o tron trzeba czekać z rok tak samo jak na Orange is the new Black:(

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
virginia_virgi

The Good Place - nowy serial staruje w ten wtorek, nie mam pojęcia czy będzie dobry
Blindspot - skoro masz Quantico... nowy sezon zaczął się w ten czwartek(tzn w środę, ale w Polsce jest w czwartek), lepiej nadrób, bo serial jest niezły :D

możesz nadrobić zaległe sezony w:
Heartland - nowy sezon startuje 02.10.2016 ... nikt go chyba nie tłumaczy, za to jest sporo odcinków... na axn white tez leci, ale stare sezony i nie wiadomo ile odcinków wykupili ...
Mozart in the Jungle - nowy sezon startuje 09.12.2016
Switched at Birth - nowy sezon startuje 24.01.2017
Nashville - nowy sezon staruje 05.01.2017

użytkownik usunięty
virginia_virgi

Może: http://www.filmweb.pl/serial/Kochanki-2013-649933

użytkownik usunięty

+ http://www.filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726

oglądam je i też 5 oezonu nie będzie :(