Myślę że już połowa z nas oglądała już Świadka koronnego. W ten piątek był pierwszy odcinek Odwróconych. Co wam się bardziej podoba Odwróceni czy Świadek Koronny? Mi zdecydowanie Odwróceni

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
jkolh

Ja tam nie tykam polskich filmów kijem nawet z 3 metrów. No chyba ze cos starszego.

jkolh

Ikolh, nie można porównywać Odwróconych ze Swiadkiem bo to jedna i ta sama historia tyle że przemontowana. Właściciwie Świadek Koronny to nawet nie film lecz kinowa reklama Odwróconych.