Szukam strony gdzie mozna obejrzeć
kolejne odcinki MAGDY,M!!
Ale oczywiśćie za darmo!!
Jestem bardzo ciekawa co bedzie dalej
więć proszę o pomoc :)
Pozdrawiam

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
użytkownik usunięty
Alexis_10

http://www.abw.gov.pl/

Musisz się tylko zarejestrować podając maila. Na pewno Ci udostępnią nowe odcinki Magdy M.

Alexis_10

http:?//www.magdamzadarmo.pl/for-oleska16.htm

pierre_nick

Wejdź na oficjalną stronę Magdy M. i wyślij do nich maila. Wystarczy, że powiesz, że jesteś wielką fanką Magdy M. i chciałabyś zobaczyć już teraz kolejne odcinki i to za darmo. Wyślą Ci kod i będziesz mogła oglądać.

użytkownik usunięty
pierre_nick

http://www.filmweb.pl/Magda+M+2005+o+filmie,Film,id=236958 Nie zapominajmy o filmwebie! Tam jest dział "multimedia" a w nim poddział "galeria" tam są 33 nowe odcinki Magdy M! Trzeba tylko ściągnąc Foolplayera (taki program do odtwarzania seriali on-line) no i niestety, muszę cię zmartwic... trzeba będzie ściągnąc dzwonek Filmwebu... ale to tylko 3 zeta! Ale czy nasza kochana MAGDA M. nie jest tego warta?!?

Foolplayer mnie rozwalił :D

pierre_nick

Ale nie ma takiej stronz jaka mi napisaes!!

Alexis_10

Buhahahahah...xD Ku#wa! Nie mogę!


Spóźniłaś się. Usunęli ją z serwera. Zdarza się. Zbyt dużo osób o niej wiedziało.

Zdrówka życzy pierre.

Alexis_10

Ale ta działa na pewno:
http://www.flitzer.com/schild.swf?namee=MAGDA%20M.

użytkownik usunięty
pierre_nick

AHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

pierre_nick

Nie.... xDDDDDDDDDD ten link mnie rozjebał, aż się zakrztusiłem :D. Skąd wy bierzecie takie rzeczy? :P

użytkownik usunięty
pierre_nick

Buahahahahahahaha :)

Pierre, to żeś mnie teraz roz Pierre d...ł :)

Dobre :)

Alexis_10

Jeśli chodzi o tą pierwszą stronę to się nie martw Oleska. Ona istenieje, tylko pierre ominął jeden wyraz i dlatego nie chciała wejść. W rzeczywistości brzmi tak:

http:?//www.magdamzadarmo.pl/tylko-for-oleska16.htm

Miłego oglądania :))

Kreseczka

Hahaha......ale śmiesznie :D
Ale mnie to nie bawi :|
Sorry,ale zaden z linków,katóre podajecie
NIE DZIAŁA !!
:|

Alexis_10

:(
Naprawde dzięki za pomoc:(
Której od Was nie otrzymałam :|
To jest obtzydliwe jakie wy rzeczy tu
pokazujecie :|

Alexis_10

Jak to? To niemożliwe.... może masz coś z przeglądarką. Czasem tak jest że Internet Explorer wariuje i nie chcą się otworzyć różne stronki. Jak by co, to masz linka do dobrej przegladarki:
http://www.dobraprzegladarka.prv.pl/dobra/jeszcze lepsza/najlepsza

FEAsaurus_Rex

To wszystko przez Telekomunikację. Oni tam nie lubią naszej kochanej Magdy M. i blokują takie strony. Na to nie ma rady.

FEAsaurus_Rex

Ja nie używam już Internet Explorer, ale polecam Ci przeglądarkę o nazwie TheWorst. Wpisz w Google i ściągnij. Jak już będziesz miała to spróbuj jeszcze ra z ztymi stronami.

Kreseczka

Tylko pamiętaj o wersji 2.0. Jedynka jest niedopracowana.

pierre_nick

Jacy Wy jesteście troskliwi xD
<lol>
:))

Alexis_10

Jesteśmy troskliwi. Zwłaszcza ja. Rozumiem, co czujesz. Sama oglądam odcinki Madzi w Internecie ;)) Jak zobaczysz, to napisz, czy wszystko OK. Pozdro :*

Kreseczka

P.S. Chodziło o wersję 2.4 . Przynajmniej ja z niej korzystam.

Kreseczka

niestety nic nie wchodzi :(
A moze Ty mi powiesz co bedzie dalej??
Jeśli oczywiście wiesz :)
Pliss :)

Alexis_10

Nie wchodź na ich strony. nabijaja sie z Ciebie. Tu masz odcinki magdy m
http://www.youtube.com/watch?v=M7HuP83JOWw ;)

Motorcycle_Boy

No co Ty? My? Jak byśmy mogli?! Swoją drogą na YouTube też możesz zobaczyć, ale chyba tylko te co były w TV.

Kreseczka

Ale tak całkiem na poważnie to muszę powiedzieć ze tak rozbrajających tematów to jak żyje nie pamiętam. Normalnie brak kontaktu z rzeczywistością.

Motorcycle_Boy

Eh....
Jaki kontakt z rzeczywistością??
Poprostu....rozmawiamy
tu o serialach i filmach...
więc załozyłam temat :|
Nic prostrzego...
Każdy lubi to co lubi

Alexis_10

Weszłam na ten temat i kurde, zaskoczenie! jaka nietolerancja... ;/ dziewczyna chce pomocy, a tu wszędzie "prześmiewcze aluzje" :| dokładnie, "każdy lubi to, co lubi"- popieram! Bo są te gusta i guściki, czy jakoś tak... xD pzdr

MAQ_2

Wszyscy jesteśmy tolerancyjni dla dziewczyny, która chce zobaczyć kolejne odcinki serialu za darmo, zamiast tydzień poczekać lub zapłacić :))))

Alexis_10

HAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAH AHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHH AAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAH HAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAH AHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHA HHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHA AHHA pierre kucze:)
rozwaliłeś mnie. Jeszcze jeden podobny wybryk a trafisz do ulubionych :P

LaughJoy

Masakra........
;|
Tego można było się
spodziewać :)