Tak wprost nie mogę uwierzyć polsat nareszcie wyemituje Pijanego mistrza.
3 luty(sobota) o godzinie20.30. Jestem pozytywnie zaskoczony nareszcie coś ciekawego.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
adax

świetnie, ,świetnie , obejży się na pewno:)
moglipy jeszcze zapodać policyjną opowieść i Wieczne Smoki

phil_anselmo

Wspaniała wiadomość! Ale tego z 78 roku czy z 94?Co jakiś czas powinni puszczać takie filmu kung-fu z hong-kongu jak kiedyś na TV4.Ja obejrzał bym sobie z chęcią Chińskie duchy-to jest dopiero film!

wassyl

trzeba ciągnąc i ogladać :).........................................a nie czekać na tv

phil_anselmo

Oczywiście że ten z 1978. A Pijanego mam już od dawna oglądałem go 2 dni temu:)

adax

ja ostatnio zapodałem sobie 36 komnatę i powrót do 36 komnaty , kupa śmiechu

phil_anselmo

"Kupa śmiechu" to Story of ricky-kung fu gore :)

adax

fajnie ze bedzie co obejrzec:P
ja bylbym dopiero zaskoczony jagby ktoregos pieknego ranka dowiedzial sie ze na jednej z TV publicznych(TVP1,2,polsat,TV4,tvn)pokazali dobre anime(np. X lub Cowboy Bebop-o GITS nie ma co mazyc narazie;(