Tak wprost nie mogę uwierzyć polsat nareszcie wyemituje Pijanego mistrza.
3 luty(sobota) o godzinie20.30. Jestem pozytywnie zaskoczony nareszcie coś ciekawego.
świetnie, ,świetnie , obejży się na pewno:)
moglipy jeszcze zapodać policyjną opowieść i Wieczne Smoki
Wspaniała wiadomość! Ale tego z 78 roku czy z 94?Co jakiś czas powinni puszczać takie filmu kung-fu z hong-kongu jak kiedyś na TV4.Ja obejrzał bym sobie z chęcią Chińskie duchy-to jest dopiero film!