Zauwaźyliście że na Polsacie 2 lecą wieczorem filmy zamiast Kiepskich .

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Ruben_fw

tia jakieś kac wawy i inne badziewia ; czasami puszczą coś z seagalem

Avenalle

Kiepscy lecą o 13:30 i 14 chyba szkoda że znieśli z 23.

Ruben_fw

Ograniczyli emisje wczoraj oglądałem kiepskich o 23 ; trzeba w gazecie popatrzyć

Avenalle

Może w Piątki nie leci .

Ruben_fw

Widziałem właśnie i muszę przyznać, iż byłem zaskoczony :)
Ale na jedno fajnie, czasem można trafić na jakiś "swój" film :)