Zauwaźyliście że na Polsacie 2 lecą wieczorem filmy zamiast Kiepskich .
tia jakieś kac wawy i inne badziewia ; czasami puszczą coś z seagalem
Kiepscy lecą o 13:30 i 14 chyba szkoda że znieśli z 23.
Ograniczyli emisje wczoraj oglądałem kiepskich o 23 ; trzeba w gazecie popatrzyć
Może w Piątki nie leci .
Widziałem właśnie i muszę przyznać, iż byłem zaskoczony :) Ale na jedno fajnie, czasem można trafić na jakiś "swój" film :)