Witam
Poszukuje serialu gdzie w pewnym miasteczku kosmici przybrali ludzka postac i staraja sie prowadzic normalne zycie a w miedzy czasie planuja podbic ziemie ( chyba )
pamietam jeszcze ze w tym serialu ci kosmici bali sie wody
serial wydaje mi sie ze lecial cos kolo roku 2000 - 2010

wie ktos cos moze ? :D

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Zahaag

http://www.filmweb.pl/serial/V%3A+Goście-2009-513781 ?

Kate_Bennet

Dokladnie o ten film mi chodzilo
dzieki wielkie ^^

Zahaag

Hmmm wydaje mi się że był też serial komediowy, niby zwyczajna rodzina a to UFO-ki były (zielone) pani kosmitka była czarna, w sensie jako człowiek, pamięta ktoś tytuł tego serialu?