Na rozluźnienie wielkanocnych napięć, tudzież czyichś mięśni gładkich przepełnionych brzuchów proponuję wstąpić tutaj i pooglądać!

Taki świeży i wesoły aspekt w skostniałych i szarych strukturach TV!
Miłego:)

http://wlatcymoch.com/news.php

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
astronauta

Uwielbiam Włatców móch,wreszcie jakaś polska kreskówka dla dorosłych.Bajka jest super a Czesia i jego "dzien dobry",gożkie rzale i psalmy poprostu uwielbiam

_malena_

No rzeczywiście:) Trzeba przyznać, że Czesiu jest jedną z bardziej, nazwijmy to, wyróżniających się postaci! Jego "Bo nie masz wacka.", czy "Jestem rycerzem Czesławem!" potrafi doprowadzić do obłędnego śmiechu, a w rezultacie bólu brzucha każdego...nawet moją matkę:P