Drodzy filmwebowicze,proszę Was o pomoc odnośnie serialu 'Deadwood'. Mianowicie czy warto go obejrzec,co o nim myślicie,co się Wam w nim podobało,a co nie. Poradźcie mi,proszę;-)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
iza198444

Nie ma się co zastanawiać, to dobry, wartościowy serial, który warto obejrzeć. Niektórych widzów może nudzić.

Jest po obejrzeniu całości pewien niedosyt, twórcy rozplanowali główny wątek na więcej sezonów, a skończyło się na trzech. Trzeci sezon był bardzo rozczarowujący, ale była w nim najlepsza scena walki, jaką widziałem w serialach (Dan vs. Kapitan).

Dużą zaletą serialu są ciekawe postacie, na czele z Alem, genialnie zagranym przez Iana McShane.
Problem mogą sprawiać dialogi - bohaterowie używają trudnego, skomplikowanego stylistycznie języka, czasami trudno zrozumieć bez napisów.

Kinokio

Dziekuje:-) o takie podpowiedzi mi chodzi!:-) pytam czy warto,bo ostatnio wiele nowych seriali b.mnie rozczarowało,a szukam madrego serialu,z ciekawą historia.. Piszesz b.ciekawie,dziekuje.

Kinokio

P.s.lubie McShane'a.:-)

iza198444

Kurcze,nikt więcej tego nie oglądał?

iza198444

aż sprawdzę o czym to ;)

Cormia

Oki;-) bo ja wciaż się waham czy obejrzeć.

iza198444

Serial jest znakomity. Ale co z tego jak nie został dokończony.

Gasza1910

Tak czytałam,że nie zamierzają go dogrywa:-( pytam tu o niego i o odczucia tych,którzy go ogladali.

iza198444

Witam, obejrzałem 2 sezony, bo trzeci był w kiepskiej jakości i z lektorem, sroga 8-mka wg mnie co najmniej ;-) nie ma się co zastanawiać

mitrus80

Dzięki:-) przekonałeś mnie:-) ale dziekuje wszystkim,którzy pisali pod moim tematem:-)

iza198444

co się podobało? realistyczny, nie upiększony, rola McShane'a i nie tylko jego, serial raczej nie jest "kobiecy" ale myślę że akurat Ty dasz radę ;-)

mitrus80

I o to mi najbardziej chodzi-na realistyce! Nie lubie lukrowanych filmow i seriali:-) Patrzyłam obsade i wylukałam jeszcze,przynajmniej dwóch aktorów,na których grze można polegać...;-) Więc zabiorę się za oglądanie:-) Dziekuje:-)

iza198444

Heh! już wiem dlaczego się bierzesz za ten serial ;-D wypatrzyłem twojego amanta w obsadzie...

mitrus80

He,he cóż ja na to poradzę,że mam do niego słabość;-) Fakt,przeglądając filmografię,trafiłam na Deadwood i zaciekawił mnie:-) Muszę go obejrzeć!

iza198444

sam kiedyś wrócę do tego 3 sezonu jak będę miał czas, chociaż na temat 3-go różne były opinie