Kilka lat temu oglądałam serial, którego tytułu niestety nie pamiętam. Chodziło w nim mniej więcej o tym, że dziewczyna chodziła z pewnym chłopakiem przez którego potem oślepła. Znienawidziła go za to i go zostawiła. On był chyba lekarzem. Poznał innego chłopaka który też był ślepy. Jej były chciał ją odzyskać więc znalazł sposób na to żeby ona znowu widziała. Chodziło o jakąś operacje. Dziewczyna jednak nie mogła mu zaufać i się na nią nie zgodziła. Ale jej obecny chłopak ( ten ślepy) się zgodziła na operacje i odzyskał wzrok.
Pozdrawiam :)