Pamiętam, że był tam wątek o takiej pięknej księżniczce, na którą rzucono urok czy coś. Stała się brzydka, a jak płakała to zamiast łez leciały jej diamenty. Ktoś, coś?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
BloodMarry

ta co urok dostała to z Zamku Hauru ale diamentów tam nie było.

Cormia

Nie to nie to, ogólnie na tę dziewczynkę był rzucony urok, a jakiś zły charakter wykorzystał to i odizolował ją gdzieś od innych, jednocześnie wzbogacając się na jej łzach. :/

BloodMarry

A to nie będzie czasem odcinek "Wyprawa po jabłka" z serii "Gucio i Cezar" ?
https://youtu.be/NBAKoWQjZGE?t=373

BloodMarry

Jeszcze tutaj był wątek z brzydką księżniczką, ale bez diamentów:
http://www.filmweb.pl/film/Porwanie+w+Tiutiurlistanie-1986-308723

underground73

Nie, nie. Kreska zupełnie nie pasuje, wydaje mi się, że była w stylu "Awatar: Legenda Aanga".