Wyszły jakieś nowe seriale typu Lost, The Walking Dead itd. Ogólnie o przetrwaniu

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
diavolo0801

Może Fear The Walking Dead? Pierwszy sezon dość wolno się rozkręca, ale 2 sezon już jest świetny

Malcias

Fear The Walking Dead oglądam od początku. Coś nowszego mi trzeba. Zaczełam oglądać Kwarantanne i Zoo z tych nowych ale czasami wychodzą seriale nie znane tak jak Siberia czy Wygnańcy, Ocaleni a fajne ewentualnie innych narodowasci jak np Hiszpański serial El barco. Polecam swoją drogą. Ogladam jeszcze Ostatni Okret i Z Nation

diavolo0801

"The 100", później trochę za bardzo zagmatwany, ale pierwszy sezon bardzo wciągający.

xkaro

The 100 obejrzałam całe ale dzieki