Film widziałam jakiś czas temu, był to horror o grupie ludzi która badała nawiedzony dom. Była tam taka walnięta dziewczyna która im to utrudniała. Okazało się że dom nawiedza rodzina która tam mieszkała. Ojciec był jakimś księdzem czy pastorem, zgłosiła się do niego jakaś rodzina żeby pomógł ich córce bo "grzeszy". Gwałcił ją i jak się okazało że urodziła jego dziecko to jego żona zabiła ich dzieci jego a to dziecko wsadziła do wanny i chciała utopić zabiła też tą dziewczynę a na koniec siebie. Dziecko przeżyło i jak się później okazało jest nim ta walnięta dziewczyna

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa