Witam :) Szukam filmu o piłce nożnej w więzieniu. Film opowiada o piłkarzu, który sprzedając mecze, trafia do więzienia gdzie staje się kapitanem drużyny więźniów.Grają z drużyną klawiszy.Gra tam charakterystyczny bohater - "MNICH".Proszę o tytuł ^^ z góry dzięki

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
przepiak

Siema to bankowo "Mecz ostatniej szansy"

przepiak

A mi sie kojarzy taki film "Wykiwać klawisza". Tylko, że oni grają tam w football amerykański, co wcale nie ma dużo wspólnego z naszą piłką nożną, raczej z rugby.. Film jest fajny, nawet jeśli nie o ten ci chodzi, to poleam do obejrzenia :)

przepiak

I jeszcze na początku więźniowie nie chcą grać w tym meczu, ale sie zgodzili, bo wiedzą, zę będą mogli w końcu dokopać klawiszom i sie odegrać za to, jak ich traktowali w więzieniu..:)