W sumie ciężko skategoryzować, o które chodzi. Było to coś o rodzeństwie, brat i siostra, którzy mieli swoje odbicia lustrzane, które chciały je wessać do swojego świata albo przedostać się do realnego świata, czy coś w tym stylu. Całość była chyba oparta o jakiś komiks. W każdym razie był dość mroczny klimat i potrafił przestraszyć. Leciał to na jakimś kanale, na którym zwykle lecą bajki - tak mi się wydaje, chociaż mogę się mylić, bo oglądałem to około 8-10 lat temu.
Za wszelką pomoc będę mega wdzięczny i stawiam wirtualne piwko :)