Hej!
Około 12 lat temu oglądałam serial - bajkę. Bohaterami były dziwaczne, chyba włochate stworki, żyły w podziemiach. Żywiły się jakimiś szklanymi lub plastikowymi rurkami, które były budulcem miast jakichś innych małych stworków. Wydaje mi się, że akcja działa się czasami na śmietniku(?). Takie wspomnienie z dzieciństwa, może ktoś coś skojarzy. Z góry dziękuję :D

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
angelo13

http://www.filmweb.pl/serial/Fraglesy-1983-168609

gagarin77

Tak, racja! Dzięki wielkie :D