Jako że nie ma tematu grupowego to tworze nowy.
Szukam pilota serialu (serial po pilocie został anulowany). Choć oglądałem niedawno (2 może 3 lata temu to wiele nie pamiętam).
Grupa ludzi cofa się w czasie, żeby "coś" naprawić. Udaje im się to zrobić. Wracają do swoich czasów i świętują akcję. Nagle na zewnątrz zaczyna się coś zmieniać. Okazuje się, że jakiś żołnierz (generał) korzysta z wehikułu. Główni bohaterowie widzą tylko jak znika w "maszynie" i widzą, że otacza go lodowa sceneria. Tyle pamiętam. Ktoś wie jaki to tytuł ?
W google wpisywałem wszystko co pamiętam i nie znalazłem tego co mnie interesuje.
Jest do obejrzenia na YT, gdybyś chciał sobie odświeżyć: https://www.youtube.com/watch?v=Vi6u14oGmh0
Całkiem niezłe to było, żadne arcydzieło, ale w porównaniu z gównami, które dostają zielone światło...
Oto właśnie chodziło. W końcu mam spokój bo od wczoraj nie mogłem przestać szukać :)
Dziękuje ci bardzo.