Kiedyś (chyba już kilkanaście lat temu) oglądałam serial , był emitowany na tvp1, tvp2 lub Polsacie. Bardzo niewiele z niego pamiętam. Jedną z głównych postaci była kobieta, kojarzą mi się jakieś kamienne okręgi gdzie czasami zapalał się płomień, i scena jak ktoś topił się w jaskini. Cały serial miał może kilkanaście odcinków. Chętnie obejrzałabym go znowu.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
MaggieJoy

http://www.filmweb.pl/serial/Kamienie+%C5%9Bmierci-2005-256366 tu coś podobnego, ale jak ktoś ginął to z kamienia leciała krew jeżeli dobrze pamiętam.. i leciało chyba na tvp1

inkawa

O to mi chodziło ! Ja zapamiętałam ogień ;) taka pamięć, dzięki wielkie