Kiedyś (chyba już kilkanaście lat temu) oglądałam serial , był emitowany na tvp1, tvp2 lub Polsacie. Bardzo niewiele z niego pamiętam. Jedną z głównych postaci była kobieta, kojarzą mi się jakieś kamienne okręgi gdzie czasami zapalał się płomień, i scena jak ktoś topił się w jaskini. Cały serial miał może kilkanaście odcinków. Chętnie obejrzałabym go znowu.