Kilka lat temu w TV leciał przewaznie w piątki lub sobotę późno w nocy serial o kosmitach przybyłych na ziemię. Kosmici ci utrzymywali że przybyli w pokojowych zamiarach, i pomagali ludziom, jednakże (koncowych odcinków nie ogladałem) ludzie nie ufali im za bardzo. Był to serial fantastyczny, ale nie pamietam tytułu!!!
P.S. Nie chodzi mi tu o "OTHER LIMITS" po tamtej stronie, tylko o inny, który leciał w podobnej porze.
Pozdrawiam i dzieki