czy ktoś wie kto podkłada głos pod reklamę tv "N" tą z niedźwiadkami?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
tomasso_76

jeden z niedźwiadków to ten komik Halama, ale dugi nie wiem. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
tomasso_76

Świetna jest ta reklama:D Chyba jedyna, która naprawdę mnie śmieszy i nie przeszkadza, gdy przerywa mi się nią film:) Gorzej, że tuż po niej widzę kolejne proszki do prania, supertanie owoce i samochody w przecenach. Czy ci ludzie, którzy tak usilnie wciskają nam swoje produkty nie widzą, że ich propozycja miała by dużo korzystniejszy odbiór gdyby reklama była ciekawa, albo chociaż dowcipna jak choćby ta o niedźwiadkach? Jak mam oglądać po raz 100 Z.Chajzera z proszkiem w ręce, to proszę aby w kółko były puszczane te niedźwiadki i reklamy z udziałem kabaretu mumio. Przynajmniej będzie się z czego pośmiać, pozdrawiam:)

Żałosne.