Nie wiem czy ktoś z was pamięta, parę lat temu TVP 1 nadawała w niedzielne poranki pewien serial. Opowiadał ono dziewczynie o imieniu Fiona (ale mówili do niej Fi ), która miała przygody z różnymi paranormalnymi zjawiskami. Dla podpowiedzi mieszkała w autobusie razem z mamą która była gwiazdą rocka, oraz z bratem i kilkorgiem przyjaciół. Czy ktoś pamieta tytul?