Pamięta ktoś serial?
Akcja działa się na planecie rządzonej przez wielkiego dzidziuśa, oglądałem to za młodu ale zapomniałem tytuł pamięta to ktoś?
nie mam pojęcia, co to było, pamiętam jednak, że mnie przerażało. do tej pory myślałam, że sama sobie to coś wymyśliłam :o
spełnione marzenie, czy życzenie...jakoś tak. Oni mieszkali na księżycu i musieli znaleźć następcę dzidziusia bo on umierał. I chyba trafili do jakiejś rodziny z psem. Gamma Jane i Ralf... coś w tym stylu