Pamięta ktoś serial?
Akcja działa się na planecie rządzonej przez wielkiego dzidziuśa, oglądałem to za młodu ale zapomniałem tytuł pamięta to ktoś?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
PawelK

Tej - pamiętam to... to nie było o tej lasce co mogła czas zatrzymywać?

PawelK

Taa coś mi świta. To chyba... "Polska" po wyborach jeśli wygra Jaro.

PawelK

nie mam pojęcia, co to było, pamiętam jednak, że mnie przerażało. do tej pory myślałam, że sama sobie to coś wymyśliłam :o

haaltia

Wiem, że ktoś szukał tego na forum IMDB. Niestety nie mogę teraz namierzyć tego tematu.

underground73

Już znalazłem :-)
https://www.youtube.com/watch?v=AaiJY_A-zGw

underground73

UHUHAHA
niestety był taki serial :-)

PawelK

spełnione marzenie, czy życzenie...jakoś tak. Oni mieszkali na księżycu i musieli znaleźć następcę dzidziusia bo on umierał. I chyba trafili do jakiejś rodziny z psem. Gamma Jane i Ralf... coś w tym stylu

brin

Dokładnie tak pamiętam :-)