Witam, szukam takiego filmu - produkcja z lat 90-tych, grupa odkrywców przybywa do świątyni, gdzie zostają zaatakowani przez stado wielkich włochatych i niebezpiecznych małp, które zabijają wielu z nich, a oni strzelają do nich. Później na ratunek przybywają im inni naukowcy z komandosami, niestety tylko tyle pamiętam.Z góry dzięki za pomoc :)