Witam, pamietam tylko animowana postac, z maly wasikiem (we wloskim lub francuskim stylu),
podroz, cos w stylu bylo sobie...
Zadanie z gwiadka... Ktos cos?
Może to???
https://www.google.pl/search?q=gdzie+jest+wally%3F+odlaw&client=ms-android-lge&b iw=320&bih=452&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLUz9U3MEzJNs9V4gIxjUyLzc1MtJSzk630k_Lzs_V zMktSixKLKuOLU4syU4utkjMSixKTgWLFjxhjuAVe_rgnLBU8ac3Ja4y-XMToElLjYnPNK8ksqRSS4eK VQtivwSDFzYXg8gAAe0Nai50AAAA&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjii7X vr9nQAhXC3iwKHYfMDFQQ_AUICCgB&dpr=1.5#imgrc=2jztU_7ta6qjKM%3A
Wredniak i Bałwan
http://www.filmweb.pl/article/%C5%81ap+Go%C5%82%C4%99bia-83570
http://www.filmweb.pl/serial/Wredniak+i+Ba%C5%82wan+w+swych+lataj%C4%85cych+masz ynach-1969-171022