Cześć. Dzisiaj przypomniał mi się pewien serial i nie pamiętam tytułu. Serial opowiada o grupie chłopaków jest ich czworo pamiętam że jeden to emo jeden to nerd a jeden to bardzo lubiany skeater czwartego nie pamiętam. Podczas wycieczki szkolnej gubią się w lesie i po powrocie nikt ich nie pamięta. Następnie dowiadują się że są w innym wymiarze w którym nie istnieli ,a przeniosła ich tam magia tego emo. W drugim sezonie powracają do swojego wymiaru i zyskują moce żwyiołow (każdy inną) ale nerd za bardzo igrał z magią i został uwięziony w jakimś podwymiarze i reszta przyjąciół chce go uratować. Jeszcze troche pamiętam ale nie będe was nudził, z góry dzięki za pomoc.
PS. Program nie był emitowany w Polsce i premiere miał bodajże w 2013r