co polecacie na dziś w tv? (propozycje z wszystkich kanałów podawać !)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Agoof

Ja dziś polecam obejrzeć wieczorynkę, zmówić paciorek i iść papu.

Agoof

ja polecam "Krótki film o zabijaniu" na tvp1. ale to dla wytrwałych, bo emisja dopiero 00:30 :/

Kamyk_4

20:05 M jak miłość

Agoof

...tu piszę, żeby nie zakładać takiego samego tematu (pochwalcie mnie za to!)...

...dziś mamy:
...oscarowe "Za wszelką cenę" Clinte Eastwooda, z nim samym, z Morganem Freemanem i świetną Hilar Swank... TVP1 20:15

...i niesamowita "Ucieczka Gangstera" ze Stevem McQueenem i Ali MacGraw... w reżyserii samego Sama Peckinpaha... TVN7 22:15

...polecam...

Snaga_Przeklety

chwalimy Cię. tudziesz pochwalamy. zależy co wolisz... :]

ottak

Billy Eliot?