jedyne co z niego pamiętam to ze na ręku od wewnetrznej strony było przymocowane jakieś stworzenie mniej wiecej od nadgarstka do łokcia czy cos takiego. Ludzie tam też latali jakby statkami "kosmicznymi?" Serial chyba z lat 90 był puszczany na rtl 7 jak dobrze pamiętam. Pozdrawiam i dziękuje:)