pamięta ktoś w którym odcinku ratowali "kita " utopionego w betonie czy w jakimś innym ustrojstwie? obejrzał bym sobie z przyjemnością ten odcinek bo jako jedyny zapadł mi w pamięci z dzieciństwa z tamtych lat hehe :D