Pamięta ktoś może jak się nazywał serial o dzieciakach, którzy bawili się w sporty ekstremalne: surfing, skateboarding itp. Akcja dzieje się na Hawajach albo w Californii. Pamiętam jeszcze, że żetony się zbierało bodajże w cheetosach.
Rocket Power? https://www.youtube.com/watch?v=zcqKYHqNz2Q pamiętam leciało to chyba na polsacie, ale chyba było jeszcze coś podobnego
O dzięki wielkie :)