Przepraszam, jeżeli ktoś się zdenerwuje czy coś w tym stylu, bo pewnie nie lubicie gdy ktoś dodaje taki temat, ale mam problem.
Otóż szukam filmu, dokladnie to jak nazywa sie chłopak który w nim grał, ale z tym sobie poradzę tylko musze mieć tytuł. Film jest o tym że dwóch braci lapie jakieś mityczne stwory/biblijne upiory lub duchy (nie pamiętam), leciał gdzieś po północy, film (lub serial, tez tego nie wiem)jest anglojezyczny (USA albo GB). WIem że podałam mało informacji, ale gdyby ktoś mógł pomóc to byłabym bardzo wdzięczna ;)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
użytkownik usunięty
beata_b_m

http://www.filmweb.pl/Nie+z+tego+%c5%9bwiata+2005+o+filmie,Film,id=225833

nawet nie wiesz jak mi pomogłeś, jesteś aniołem dobry człowieku :D jeszcze raz dzięki ;) pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
beata_b_m

Dziękuję za dobre słowo ale bez przesady bo się zarumienię ;)

i bardzo dobrze, ale naprawde jeszcze raz dzięki ;)

beata_b_m

pewnie Ci sie Jensen spodobal co? ;)

Happily_ever_after

szczerze, to moja siostra znalazła gdzieś ( możliwe że na fotce . pl) 'swojego przyszłego męża', oczywiście jakiś chłopak podał zdjęcie tego aktora jako swoje, i chciałam jej udowodnić, że to jest jednak aktor a nie jej przyszły mąż :D była bardzo smutna i powiedziała, że nie wyjdzie za mąż :D:D także bardzo dziękuję osobie która znalazła mi ten film...