Widzialam go bardzo dawno temu wiec niewiele pamietam :( Byl on o dziewczynie, ktora wyladowala z postaciami z basni. Pamietam ze byly tam krasnoludki-zle i ze w ktoryms odcinku rosly jej caly czas wlosy
http://www.filmweb.pl/serial/Dziesiąte+królestwo-2000-114303 ?
Dziękuję !!!! :*
One Upon a Time?
Nieeee