Widzialam go bardzo dawno temu wiec niewiele pamietam :(
Byl on o dziewczynie, ktora wyladowala z postaciami z basni. Pamietam ze byly tam krasnoludki-zle i ze w ktoryms odcinku rosly jej caly czas wlosy

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa