"Dowody zbrodni" wracają. W reboot zaangażowana showrunnerka oryginału

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dowody+zbrodni%22+wracaj%C4%85.+W+reeboot+zaanga%C5%BCowana+showrunnerka+orygina%C5%82u-155059
"Dowody zbrodni" wracają. W reboot zaangażowana showrunnerka oryginału
CBS przygotowuje reboot "Dowodów zbrodni" – popularnego na począku XXI wieku serialu kryminalnego wyprodukowanego przez Jerry'ego Bruckheimera. W projekt zaangażowana jest Meredith Stiehm, showrunnerka oryginału.

Co wiemy o reboocie "Dowodów zbrodni"?


Akcja serialu będzie się toczyć 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w finałowym odcinku "Dowodów zbrodni". Poznamy w nim nowy zespół detektywów, którzy pracują nad rozwiązaniem zamkniętych spraw morderstw z południowego zachodu USA. Meredith Stiehm już pracuje nad scenariuszem. Będzie ona także pełnić obowiązki producentki wykonawczej.

Na razie nie wiadomo, kto wystąpi w serialu. Jak podaje Deadline, podobno trwają nieformalne rozmowy w sprawie powrotu Danny'ego Pino, czyli detektywa Scotty'ego Valensa. Mówi się, że może być to znacząca rola. Inne plotki dotyczą Kathryn Morris, która (jeszcze?) nie dostała zaproszenia do udziału w projekcie, ale niewykluczone, że pojawi się w nim gościnnie.

O czym opowiadają "Dowody zbrodni"?


"Dowody zbrodni" zadebiutowały na antenie CBS 28 września 2003 roku. Serial doczekał się siedmiu sezonów. Dwuodcinkowy finał został wyemitowany 2 maja 2010 roku. W 2016 roku zadebiutowała japońska wersja produkcji zatytułowana "Cold Case: Shinjitsu no Tobira".

Lilly Rush (Kathryn Morris), odważna i zdeterminowana detektywka z policji w Filadelfii, wyspecjalizowała się w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, które pozostawały nierozwiązane od lat. Lilly Rush zdobyła doświadczenie zawodowe podczas pracy w wydziale zabójstw. Pewnego dnia postanowiła poszukać sprawców zbrodni, którzy przez wiele lat pozostawali bezkarni z powodu niedoskonałości dawnych metod dochodzeniowych lub opieszałości organów ścigania. Rush wznawia dochodzenia, przesłuchuje świadków i konsekwentnie doprowadza sprawy do końca. Umiejętnie wykorzystuje osiągnięcia współczesnej nauki, dzięki czemu zdobywa dowody, które pozwalają jej ustalić tożsamość sprawców, chociaż od chwili popełnienia zbrodni minęło wiele lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones