Kathryn Morris I

7,2
1 734 oceny gry aktorskiej
Kathryn Morris I
Kathryn dorastała w Windsor Locks, Connecticut, z sześciorgiem rodzeństwa. W dzieciństwie po raz pierwszy zetknęła się ze sztuką grając w szkolnych przedstawieniach, co zaowocowało wyborem przyszłego zawodu Kathy. Zanim została profesjonalną aktorką, Kathryn imała się różnych prac, m.in. była kelnerką.
We wczesnych latach 90. uczęszczała na Temple University Philadelphia, Pennsylvania. Przełom nastąpił w 1991 r., kiedy to Morris zagrała u boku Mark'a Harmon’a w filmie telewizyjnym „The Long Road Home In”. Za ekranowy debiut uważa się jednak jej rolę w „Cool as Ice” (1991), u boku Vanilla Ice.
Kathryn Morris pojawiła się w wielu filmach telewizyjnych (np. Oldest Living Confederate Widow Tells All [1994]) i niskobudżetowych thrillerach (Sleepstalker [1995] and The Prophecy II [1998]). W 1997 r. dołączyła do obsady serialu „Pensacola: Wings of Gold”, można ją było również zobaczyć w produkcji "Xena: Warrior Princess”. Kolejne kroki w karierze to m.in. thriller wojenny "Deterrence" (2000), a także rola u Steven’a Spielberg'a w „A.I.” (2001). Ostatnio możemy ją oglądać w kinach w thrillerze „Mindhunters” (2004), gdzie grają też Val Kilmer czy LL Cool J.
Obecnie zaręczona z Randy Hamilton’em, doradcą finansowym.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 stycznia 1969

miejsce urodzenia: Cincinnati, Ohio, USA

wzrost: 170 cm

Ma sześcioro rodzeństwa.
W 2001 roku wystąpiła w teledysku Ministry "What about Us?".
Ma synów bliźniaków: Jamesona Westa i Rocco McQueena (ur.21.08.2013), których ojcem jest Johnny Messner.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych