"PES 2013" w Polsce już 20 września, a Galapagos zachęca do kupna gry od nich

Informacja nadesłana: Galapagos Interactive / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22PES+2013%22+w+Polsce+ju%C5%BC+20+wrze%C5%9Bnia%2C+a+Galapagos+zach%C4%99ca+do+kupna+gry+od+nich-88628
Galapagos Interactive, polski dystrybutor produktów firmy Konami, poinformował dziś, że "Pro Evolution Soccer 2013" trafi do sprzedaży w Polsce 20 września tego roku, na tydzień przed grą konkurencji. 

Na okładce pojawi się Cristiano Ronaldo, czołowy gracz hiszpańskiego Realu Madryt i kadry narodowej Portugalii. Gra w Polsce ukaże się na PC, PlayStation3, Xbox360, PlayStation2 i PSP. Wersje gry na PC, PlayStation3 oraz Xbox360 będą przygotowane specjalnie na rynek Polski – będą posiadały szczegółową polską instrukcję oraz opakowanie.

Galapagos zachęca graczy do zakupu gry z oficjalnego kanału dystrybucji. Na swoim Facebooku firma opublikowała taki wpis:

"Każda sztuka PC/PS3/X360, którą kupicie z polską okładką (z tyłu pudełka tekst musi być po polsku), choćbyście kupili ją na portalu aukcyjnym czy w innym mniej standardowym miejscu jest z oficjalnego kanału dystrybucji, tzn. wyjechała pewnego dnia z naszego magazynu. Tylko Galapagos Interactive zostanie zaopatrzone w polskie SKU.

Każda taka sztuka wpada konkretnie na konto tegorocznej polskiej sprzedaży. To jest ten kluczowy element, dzięki któremu kiedyś (oby jak najwcześniej) po odpaleniu PES wybierzemy wszyscy polski język gry! :-)"

My jak najbardziej popieramy taką inicjatywę, gdyż kupując produkty od rodzimych dystrybutorów, dokładacie swoją cegiełkę do rozwoju polskiego rynku growego. Dotyczy to wszystkich rodzimych dystrybutorów, nie tylko firmy Galapagos.