Niedoszły reżyser "Krzyku VII" ma na oku nowy projekt. Co o nim wiemy?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christopher+Landon+%28%22%C5%9Amier%C4%87+nadejdzie+dzi%C5%9B%22%29+ma+na+oku+nowy+projekt.+Co+wiemy+o+%22Big+Bad%22-153698
Niedoszły reżyser "Krzyku VII" ma na oku nowy projekt. Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Vincent Sandoval
Christopher Landon, który niedawno zrezygnował ze stanowiska reżysera "Krzyku VII" – przeczytaj: "Krzyk VII" nie ma reżysera! "Marzenie, które zmieniło się w koszmar" – ma na oku nowy projekt. Co o nim wiemy? 

Co wiemy o "Big Bad"?


Jak podaje The Hollywood Reporter, Christopher Landon negocjuje posadę reżysera filmu "Big Bad". Będzie to adaptacja opowiadania autorstwa Chandler Baker. Jego bohaterowie to rodzina, która musi przetrwać noc na odizolowanej od świata farmie otoczonej przez wilkołaki. Literacki oryginał został wydany w cyklu Creature Feature, w którym publikował m.in. Joe Hill. Projekt powstaje dla Lionsgate. 

Kim jest Christopher Landon?


Christopher Landon to amerykański reżyser i scenarzysta. W swoich filmach lubi łączyć humor z elementami grozy. Zadebiutował czarną komedią "Burning Palms". Jego najbardziej znane filmy to "Śmierć nadejdzie dziś" i "Śmierć nadejdzie dziś 2" oraz "Piękna i rzeźnik". Pracował też przy serii "Paranormal Activity" i "Łowcach zombie". Aktualnie jego filmografię zamyka zrealizowana dla Netfliksa komedia familijna "Mamy tu ducha". 

Zobacz zwiastun


Aktualnie filmografię Christophera Landona zamyka zrealizowana dla Netfliksa komedia familijna "Mamy tu ducha". Jej gwiazdami byli Anthony Mackie, David Harbour i Jennifer Coolidge. Zobaczcie zwiastun:Rodzina Kevina odkrywa, że w jej nowy dom jest nawiedzony przez ducha o imieniu Ernest i z dnia na dzień zostają gwiazdami mediów społecznościowych. Jednak gdy Kevin i Ernest zaczynają grzebać w przeszłości ducha, wzbudzają zainteresowanie CIA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones