Powstanie nowa "Arachnofobia". Za kamerą reżyser "Śmierć nadejdzie dziś"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+nowa+%22Arachnofobia%22.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+%22%C5%9Amier%C4%87+nadejdzie+dzi%C5%9B%22-146705
Powstanie nowa "Arachnofobia". Za kamerą reżyser "Śmierć nadejdzie dziś"
Studio Amblin  przygotowuje remake horroru komediowego "Arachnofobia" z 1990 roku. Za kamerą stanie Christopher Landon, twórca takich filmów jak "Śmierć nadejdzie dziś" oraz "Piękna i rzeźnik".   

"Arachnofobia": widzowie znów poczują strach przed pająkamiW realizację nowej "Arachnofobii" zaangażowane jest także należące do Jamesa Wana studio Atomic Monster. W jego portfolio znajdziecie m.in. filmy z uniwersum "Obecności", "Mortal Kombat" oraz "Wcielenie". Reżyser oryginału, a zarazem jeden z założycieli Amblin, Frank Marshall, ma piastować stanowisko producenta wykonawczego remake'u.

Bohaterem "Arachnofobii" jest cierpiący na tytułową przypadłość doktor Ross Jennings. W poszukiwaniu ciszy i spokoju mężczyzna przeprowadza się wraz z rodziną do małego kalifornijskiego miasteczka. Wkrótce okazuje się, że w nowym domu zagnieździły się przywiezione z Ameryki Południowej wielkie i śmiertelnie jadowite pająki. Wraz z rozwojem akcji porażający strach staje się najskuteczniejszą bronią bohatera w walce z zagrożeniem.      

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Jeff Daniels, John Goodman, Julian Sands oraz Harley Jane Kozak. "Arachnofobia" zebrała pozytywne recenzje i zarobiła w kinach ponad 50 milionów dolarów przy 22-milionowym budżecie.   

Kim jest Christopher Landon?Christopher Landon zaczynał w Hollywood jako scenarzysta, pracując przy takich projektach jak "Niepokój" oraz kolejne części "Paranormal Activity". Jako reżyser zadebiutował w 2010 roku komediodramatem "Burning Palms". W kolejnych latach stanął za kamerą "Paranormal Activity: Naznaczonych", "Łowców zombie", dwóch części "Śmierć nadejdzie dziś" oraz "Pięknej i rzeźnika".

Zwiastun filmu "Piękna i rzeźnik"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones